3д візуалізація та навчання 3д макс

moc.liamg%40ramyr.ajiluj

3д візуалізація та навчання 3д макс

moc.liamg%40ramyr.ajiluj

Політика конфеденційності Yuliia RymarВаша конфеденційність важлива для нас!Політика ФОП Римар Юлія Миколаївна полягає в повазі вашої конфіденційності та дотриманні будь-якого чинного законодавства та нормативних актів щодо будь-якої особистої інформації, яку ми можемо збирати про вас, зокрема на нашому веб-сайті https://julijarymar.com/
Ця політика набирає чинності з 11 листопада 2022 року та востаннє оновлювалася 11 листопада 2022 року.
Інформація, яку ми збираємоІнформація, яку ми збираємо, включає інформацію, яку ви свідомо та активно надаєте нам під час використання або участі в будь-яких наших послугах і акціях, а також будь-яку інформацію, автоматично надіслану вашими пристроями під час доступу до наших продуктів і послуг. При придбанні навчальних матеріалів, замовленні послуг, користуванні формою зворотнбого зв'язку та не передається третім особам. 
Персональна інформаціяМи можемо попросити надати особисту інформацію, яка може включати одну або декілька з наступного:
Ім'яЕлектронна поштаПрофілі в соціальних мережахНомер телефону/мобільногоЗаконні підстави для обробки вашої особистої інформаціїМи збираємо та використовуємо вашу особисту інформацію лише тоді, коли у нас є законна причина для цього. У цьому випадку ми збираємо лише особисту інформацію, яка обґрунтовано необхідна для надання вам наших послуг.
Збір і використання інформаціїМи можемо збирати вашу особисту інформацію, коли ви робите будь-яку з наступних дій на нашому веб-сайті:
Використовуйте мобільний пристрій або веб-браузер для доступу до нашого вмістуЗв’яжіться з нами електронною поштою, у соціальних мережах або за допомогою будь-яких подібних технологійКоли ви згадуєте нас у соціальних мережахМи можемо збирати, зберігати, використовувати та розкривати інформацію для таких цілей, і особиста інформація не буде оброблятися у спосіб, який є несумісним із цими цілями:щоб ви могли налаштувати або персоналізувати свій досвід роботи з нашим веб-сайтомщоб зв'язатися з вами та спілкуватися з вамиМайте на увазі, що ми можемо поєднувати інформацію, яку ми збираємо про вас, із загальною інформацією чи даними досліджень, які ми отримуємо з інших надійних джерел.
Безпека вашої особистої інформаціїКоли ми збираємо та обробляємо особисту інформацію та зберігаємо цю інформацію, ми захищатимемо її комерційно прийнятними засобами, щоб запобігти втраті та крадіжці, а також несанкціонованому доступу, розголошенню, копіюванню, використанню чи модифікації.
Хоча ми зробимо все можливе, щоб захистити особисту інформацію, яку ви нам надаєте, ми радимо, що жоден метод електронної передачі чи зберігання не є на 100% безпечним, і ніхто не може гарантувати абсолютну безпеку даних. Ми будемо дотримуватись законів, що застосовуються до нас, щодо будь-якого порушення даних.
Як довго ми зберігаємо вашу особисту інформаціюМи зберігаємо вашу особисту інформацію лише стільки часу, скільки нам потрібно. Цей період може залежати від того, для чого ми використовуємо вашу інформацію відповідно до цієї політики конфіденційності. Якщо ваша особиста інформація більше не потрібна, ми видалимо її або зробимо анонімною, видаливши всі дані, які ідентифікують вас.
Однак, якщо необхідно, ми можемо зберегти вашу особисту інформацію для дотримання юридичних, бухгалтерських або звітних зобов’язань або для цілей архівування в суспільних інтересах, наукових чи історичних дослідницьких чи статистичних цілей.
Конфіденційність дітейМи не націлюємо жодні наші продукти чи послуги безпосередньо на дітей віком до 13 років, і ми свідомо не збираємо особисту інформацію про дітей віком до 13 років.
Ваші права та контроль вашої особистої інформаціїВи завжди зберігаєте за собою право не надавати нам особисту інформацію, розуміючи, що це може вплинути на ваш досвід роботи з нашим веб-сайтом. Ми не будемо дискримінувати вас за використання будь-яких ваших прав на вашу особисту інформацію. Якщо ви надаєте нам особисту інформацію, ви розумієте, що ми будемо збирати, зберігати, використовувати та розкривати її відповідно до цієї політики конфіденційності. Ви зберігаєте за собою право запитувати деталі будь-якої особистої інформації, яку ми маємо про вас.
Якщо ми отримуємо особисту інформацію про вас від третьої сторони, ми будемо захищати її, як зазначено в цій політиці конфіденційності. Якщо ви є третьою стороною, яка надає особисту інформацію про когось іншого, ви заявляєте та гарантуєте, що маєте згоду такої особи на надання нам особистої інформації.
Якщо ви раніше погодилися на використання вашої особистої інформації для цілей прямого маркетингу, ви можете будь-коли змінити свою думку. Ми надамо вам можливість скасувати підписку на нашу електронну базу даних або відмовитися від повідомлень. Майте на увазі, що нам може знадобитися вимагати від вас певну інформацію, щоб допомогти нам підтвердити вашу особу.
Якщо ви вважаєте, що будь-яка інформація, яку ми маємо про вас, є неточною, застарілою, неповною, нерелевантною або вводить в оману, будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи інформацію, наведену в цій політиці конфіденційності. Ми вживатимемо розумних заходів для виправлення будь-якої інформації, яка буде визнана неточною, неповною, оманливою або застарілою.
Якщо ви вважаєте, що ми порушили відповідний закон про захист даних, і бажаєте подати скаргу, будь ласка, зв’яжіться з нами, використовуючи дані нижче, і надайте нам повну інформацію про ймовірне порушення. Ми негайно розглянемо вашу скаргу та відповімо вам у письмовій формі, вказавши результати нашого розслідування та кроки, які ми вживемо для розгляду вашої скарги. Ви також маєте право звернутися до регуляторного органу або органу захисту даних щодо вашої скарги.
Обмеження нашої політикиНаш веб-сайт може посилатися на зовнішні сайти, якими ми не керуємо. Будь ласка, майте на увазі, що ми не контролюємо вміст і політику цих сайтів і не можемо нести відповідальність за відповідну практику конфіденційності.
Зміни до цієї ПолітикиНа власний розсуд ми можемо змінити нашу політику конфіденційності, щоб відобразити оновлення наших бізнес-процесів, поточну прийнятну практику або законодавчі чи нормативні зміни. Якщо ми вирішимо змінити цю політику конфіденційності, ми опублікуємо зміни тут за тим самим посиланням, за яким ви отримуєте доступ до цієї політики конфіденційності.
Якщо цього вимагає закон, ми отримаємо ваш дозвіл або надамо вам можливість погодитись або відмовитися від будь-якого нового використання вашої особистої інформації.
Зв'яжіться з намиЗ будь-якими запитаннями чи сумнівами щодо вашої конфіденційності ви можете зв’язатися з нами, використовуючи такі дані:
Римар Юлія Миколаївнаhttps://julijarymar.com/