3д візуалізація та навчання 3д макс

moc.liamg%40ramyr.ajiluj

3д візуалізація та навчання 3д макс

moc.liamg%40ramyr.ajiluj

Стильні візуалізації для ефектної презентації ваших проєктів

Illustration

Чому саме я?

Я працюю візуалізатором вже 4 роки. Дуже відповідально ставлюсь до роботи і була у різних ролях: працювала у студії, на фрілансі одна, на фрілансі в команді з помічниками та в команді в якості концепт-дизайнера студії. Тому не боюсь відповідальності, добре знаюсь на всіх аспектах роботи і розумію бажання своїх замовників.
За освітою я дизайнер інтер'єру, тож маю художній смак, необхідні знання і навички. Вам буде зручно відправити мені ТЗ, тому що я володію багатьма дизайнерськими програмами. Під час роботи я досить самостійна і не буду вас турбувати без вагомої причини після отримання всієї інформації.
Клієнти найчастіше говорять, що цінують мій смак, швидкість, відповідальність та комфорт підчас співпраці.

Мої роботи

Більше робіт у портфоліо або інстаграм

Illustration

Дизайн і візуалізація

Illustration

Дизайн і візуалізація

Illustration

Дизайн і візуалізація

Illustration

Візуалізація

Illustration

Візуалізація

Illustration

Візуалізація

Етапи співпраці

1

Знайомство і отримання ТЗ

Перед початком роботи ми знайомимось у форматі листування, я отримую від вас поперднє (на цьому етапі можливо неповне) ТЗ для оцінки термінів і вартості. Після узгодження цих моментів підписуємо договір з визначеною датою початку роботи.

2

Початок роботи над проєктом

Після отримання повного ТЗ та передоплати в узгоджену дату я починаю роботу над проєктом. Це може бути робота над повним проєктом квартири/дому або ж покімнатна, в залежності від проєкту та зручності. У разі варіанту роботи покімнатно оплата здійснюється за умови 100% передоплати за кожну кімнату.

3

Чорнові рендери

В узгоджений термін ви отримуєте чорнові рендери або прев'ю для узгодження. Вносимо корективи від вас, якщо вони є. І потім я роблю чорновий рендер для замовника. В мене вони гарної якості (приклад), тому в вашого замовника не буде відчуття, що наче ок, але "щось не те". 

4

Правки від замовника

Якщо в замовника є правки - я вношу їх до проєкту. В вартість проєкту входить внесення до 2 кол правок. При цьому концепція інтер'єру не може змінюватись, а в ціломі зміни у проєкті не можуть перевищувати умовні 20% від першого варіанту. Правки надсилаються одним списком.

5

Фінальний рендер

Після погодження чорнових рендерів ви сплачуєте залишок оплати і я ставлю проєкт на фінальний рендер. Ви отримуєте посилання на Гугл диск з рендерами вашого проєкту з папками по проєктам/приміщенням. Завантажуєте їх собі без втрати якості (візуалізації зберігаються на Гугл диск 1 рік).

Що входить до ТЗ?

Технічне завдання на візуалізацію включає в себе:

● план після перепланування (усі плани у форматі .dwg або .pln)● план розташування меблів (за потреби вказати радіатори, кондиціонери тощо)● план стелі● план освітлення● колажі або референси до проєкту (бажано)● підбір меблів, освітлення, акцентного декору та матеріалів: посилання на сайт виробника/на 3д модель/фотографія● розгортки або опис у форматі колажу і текту з вказівкою висот всіх корпусних меблів, розташування освітлення, розеток та інших елементів

Відгуки клієнтів

Illustration

Ірина Львович

Архітектор

“Круто, коли процес в кайф, не тільки результат. Так у на виходить співпраця з тобою!Ти справжній командний гравець і мрію, щоб в мене для тебе була повна загрузка для тебе, щоб не ділити не з ким 😅😎 мені імпонує, що з кожним новим проектом ми зростаємо разом. Підхід до роботи не монотоний, а творчий. Рада нашій співпраці, дякую 🙏🏻”

Illustration

Ольга Добрій

Дизайнер

“Дякую вам! З цим об’єктом закінчили, дякую вам за співпрацю!
З вами комфортно працювати! З наступним проектом до вас🤗”

Illustration

Лара

дизайнер інтер'єру

“С вами очень приятно работать. Это нереально красивоо. У меня 6 визуализаторов и у нас черновики обычно пошумнее, а у вас - как финалки, прям очень красиво. Спасибо большое!”

Вартість та терміни

Illustration

Вартісь кожного проєкту рахується окремо. Вартість розраховується за приміщенням, в залежності від його типу. Вважаю це найзручнішим способ вирахування вартості. Ви можете приблизно оцінити вартість вашого проєкту, виходячи з вартості 12$ за м2. Це тільки приблизний початковий розрахунок. Для точної вартості мені потрбен як план розташування меблів і ТЗ на проєкт.
В вартість входить 2 кола правок, купівля до 5 ПРО-моделей та безкоштовні моделі з моєї бази моделей, 2-7 рендерів на кімнату в залежності від її типу і розмірів.
Термін візуалізації 3-5 днів на приміщення з початку роботи при наявності повного ТЗ на проєкт.

Додаткові послуги

 • Додаткові правки

  від 30%
  в залежності від об'єму
 • Рендер з іншим сценарієм освітлення

  $25
  за 1 кадр
 • Панорама 360°

  $60
  за одну точку(кадр)

Бажаєте замовити проєкт?

Заповніть форму і я зв'яжусь з вами! 

Якщо у вас є ТЗ - прикріпіть його для пришвидшення обговорення

Дякую!

Я напишу вам якнайшвидше! Зазвичай це 1-2 робочі дні.

Can't send form.

Please try again later.